Kolczyki z diamentem z białego złota 0,47ct Classy
Opis
Kolczyki z diamentem z białego złota.
Nasze kolczyki z diamentem to znak ponadczasowej elegancji, która nigdy nie wychodzi z mody. Wykonane z białego złota, te uniwersalne i błyszczące kolczyki z jednym diamentem emanują klasyką, która zawsze przyciąga wzrok.
ㅤ
Ich klasyczny design czyni je doskonałym wyborem na każdą okazję, dodając delikatnego blasku Twojej stylizacji. Zapięcie na sztyft gwarantuje wygodę noszenia, a białe złoto nadaje im elegancji i wyrafinowania.
ㅤ
Kolczyki z diamentem od Diamondis to inwestycja w niezwykłą wartość i ponadczasową klasykę. Dzięki białemu złotu i diamentowi będą one towarzyszyć Ci przez wiele lat, zachowując swój urok i blask.
ㅤ
Odkryj magię prostoty i wiecznego piękna z naszymi kolczykami z diamentem z białego złota. Daj sobie szansę poczuć się wyjątkowo i podkreślić swoją elegancję dzięki tym wyjątkowym kolczykom.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDJ-85 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 2 |
| Masa kamieni: | 0,47ct |
| Czystość: | VS-SI |
| Barwa: | F |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 1,65 g |
| Długość kolczyka: | 4 mm |
| Szerokość kolczyka: | 4 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |