Kolczyki z diamentami z żółtego złota 0,71ct
Opis
Kolczyki z diamentami z żółtego złota.
Piękne kolczyki z żółtego złota z diamentami. Zaprojektowane tak, aby w w subtelny sposób podkreślać elegancję kobiet. Każdy z kolczyków posiada 3 precyzyjnie osadzone diamenty o brylantowym szlifie, które pięknie układają się na płatku ucha wzdłuż początku linii żuchwy. Zapięcie typu sztyft ułatwia swobodne założenie.
Kolczyki te to idealny wybór na każdą okazję dla wszystkich Kobiet, niezależnie od wieku. Ponadczasowy, klasyczny model sprawdzi się jako kropka nad i każdej stylizacji, dumnie odbijając światło i przyciągając wzrok.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KZDW-01 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 6 |
| Masa kamieni: | 0,71ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 1,44 g |
| Długość kolczyka: | 11 mm |
| Szerokość kolczyka: | 4 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Żółte złoto |