Kolczyki z diamentami z białego złota 0,14ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Piękne, klasyczne kolczyki w kształcie łezki, które zachwycają swoim pięknem.
Ponadczasowy model z białego złota i 20 diamentów to propozycja idealna dla Kobiet eleganckich, ceniących sobie luksusowy look i dodatki do stylizacji, które stanowią kropkę nad i.
Nie pozostaną niezauważone i będą stanowić idealny element podkreślający osobowość noszącej je Kobiety.
Produkt dostępny na zamówienie.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-74 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 20 |
| Masa kamieni: | 0,14ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 1,88 g |
| Długość kolczyka: | 11 mm |
| Szerokość kolczyka: | 7 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |