Kolczyki z diamentami z białego złota 0,60ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Biżuteryjna perełka w kolekcji Diamondis - kolczyki z diamentami o bagietowym i brylantowym szlifie z białego złota.
ㅤ
Model tych kolczyków to wybór, który niezmiennie będzie idealnie pasował do wielu stylizacji. Nosząc je, każdy ruch głowy ożywia diamenty, odbijając światło w niezwykle subtelny, ale magiczny sposób. To właśnie dzięki ręcznemu wykonaniu od podstaw każdy egzemplarz jest wyjątkowy i unikalny.
ㅤ
Zapięcie sztyftu zostało umieszczone tak, aby kolczyki pięknie układały się na uchu, idealnie na środku poduszki. Białe złoto i diamentamy, nadają im ponadczasowości i klasy, której nie brakuje w żadnym wyjątkowym kawałku tej biżuterii.
ㅤ
To biżuteria, która dodaje magii Twoim najważniejszym chwilom, sprawiając, że poczujesz się wyjątkowo za każdym razem, gdy je założysz.
ㅤ
Wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne. Każdy dodatek jest gwarancją doskonałej jakości, stylu i piękna.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-75 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 48 |
| Masa kamieni: | 0,60ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | bagieta, brylantowy |
| Masa wyrobu: | 1,75 g |
| Długość kolczyka: | 16 mm |
| Szerokość kolczyka: | 11 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |