Kolczyki z diamentami z białego złota 0,70ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Ponadczasowy styl i elegancja. Okrągłe kolczyki z diamentami z białego złota to nieprzemijający trend w modzie i nieodzowny element stylizacji casualowych, old money, stylizacji biznesowych i wieczorowych kreacji.
Okrągły kształt idealnie przylega do płatka ucha, a 23 diamenty ułożonych w elegancją konfigurację odbijają światło i przyciągają wzrok.
To wybór dla Kobiet kochających nienachalną nonszalancję, lubiących wyróżniać się ekskluzywnymi dodatkami.
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-79 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 23 |
| Masa kamieni: | 0,70ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | bagieta, brylantowy |
| Masa wyrobu: | 4,65 g |
| Długość kolczyka: | 11 mm |
| Szerokość kolczyka: | 11 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |