Kolczyki z diamentami z białego złota 0,20ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Nasze kolczyki z diamentami to prawdziwy symbol klasyki i elegancji. Wykonane zostały z białego złota i ozdobione 10 diamentami, które błyszczą subtelnym blaskiem. Ich delikatne młotkowane tłoczenie nadaje kolczykom wyjątkowego charakteru.
To biżuteria, którą możesz nosić na co dzień, dodając swojemu codziennemu stylowi odrobinę luksusu i blasku. Kolczyki doskonale komponują się z naszym naszyjnikiem i pierścionkiem, tworząc kompletny zestaw, który podkreśli Twoją wyjątkowość.
Wybierając tą biżuterię, inwestujesz w ponadczasową elegancję i luksus, która zawsze będzie Ci towarzyszyć. Nie zwlekaj dłużej – podkreśl swoją wyjątkowość dzięki tym cudownym kolczykom i poczuj się jeszcze piękniejsza niż jesteś.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW1-04 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 10 |
| Masa kamieni: | 0,20ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | bagieta |
| Masa wyrobu: | 1,61 g |
| Długość kolczyka: | 8 mm |
| Szerokość kolczyka: | 6 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |