Kolczyki wiszące z diamentami z białego złota 1,00ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Wiszące kolczyki z białego złota z diamentami. Eleganckie i bardzo kobiece będą pięknym dodatkiem do eleganckiej kreacji. Ponadczasowy wzór sprawia, że łatwo można je skomponować z pozostałymi elementami biżuterii z naszych kolekcji.
Jeśli więc szukasz biżuterii klasycznej i wyróżniającej się, ten model będzie idealnym wyborem. Pięknie odbijające światło diamenty, których ten model ma aż 98, w elegancki sposób podkreślą Twoją wyjątkowość.
Pamiętaj, wybierając naszą biżuterię, inwestujesz w certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-105 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 98 |
| Masa kamieni: | 1,00ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 4,33 g |
| Długość kolczyka: | 36 mm |
| Szerokość kolczyka: | 4 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu lira |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |