Kolczyki ze szmaragdem i diamentami z białego złota 2,38ct
Opis
Kolczyki ze szmaragdem i diamentami z białego złota.
Ten model kolczyków ze szmaragdem i diamentami pokochało wiele z Was! Nic dziwnego, jego piękno jest na tyle wyjątkowe, że nikt obok niego nie przejdzie obojętnie.
ㅤ
Ich główny element stanowi szmaragd, który należy do najcenniejszych kamieni szlachetnych. Intensywna zieleń, symbolizująca świeżość i witalność, cudownie kontrastuje z diamentami i białą barwą złota. Dzięki czemu każdy diament i kamień szmaragdu jest idealnie wyeksponowany.
ㅤ
Te kolczyki to światowej klasy dodatek, który swoją wyjątkową klasą i niepowtarzalnością przyciągnie uwagę innych i podkreśli indywidualność jego właścicielki.
ㅤ
Diamondis - tu spełniają się diamentowe marzenia Kobiet. Pozwól, aby nasza biżuteria spełniła i Twoje!
ㅤ
Wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne. Każdy dodatek jest gwarancją doskonałej jakości, stylu i piękna.
Produkt dostępny na zamówienie.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBSZD-16 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament | szmaragd |
| Masa kamieni: | 0,36ct | 2,38ct |
| Ilość kamieni: | 38 |
| Czystość: | VS |
| Barwa: | F |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 2,68 g |
| Długość kolczyka: | 12 mm |
| Szerokość kolczyka: | 10 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Szmaragd |
| Kruszec | Białe złoto |