Kolczyki wiszące koła z diamentami z białego złota 1,32ct Generation
Opis
Kolczyki koła z diamentami z białego złota. Kolekcja Generation.
Klasyczna i elegancka biżuteria to prawdziwa ozdoba każdej kobiety, a nasze kolczyki z diamentami z białego złota są tego doskonałym przykładem.
ㅤ
To niezwykłe dzieła naszego jubilera, łączące w sobie ekstrawagancki, unikatowy wzór z niezwykłą elegancją i luksusem. Te kolczyki z pewnością skradną Twoje serce. To doskonały wybór, który podkreśli Twoją pewność siebie i styl.
ㅤ
Nasza biżuteria to nie tylko ozdoba, to dziedzictwo przekazywane z pokolenia na pokolenie. Kolczyki należą do kolekcji Generation, w której biżuteria łączy w sobie piękno i wartość, stając się symbolem klasy i sukcesu.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, inwestujesz w certyfikowane kamienie szlachetne, co gwarantuje najwyższą jakość i doskonałe wykonanie. Daj sobie i swoim bliskim wyjątkowy prezent, który przetrwa wiele pokoleń.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-36 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | >100 |
| Masa kamieni: | 1,32ct |
| Czystość: | VS-S3 |
| Barwa: | F |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 7,70 g |
| Długość kolczyka: | 20 mm |
| Szerokość kolczyka: | 13 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu kajdanki |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |