Naszyjnik śnieżynka z diamentami z żółtego złota 0,15ct
Opis
Naszyjnik śnieżynka z diamentami z żółtego złota.
Nowość! Model, który natychmiast skradł serca Klientek. Łańcuszek z żółtego złota w kształcie śnieżynki.
Niespotykany kształt z precyzyjnie wykonanymi szczegółami, zachwyca swoim pięknem. Idealny prezent na święta dla każdej Kobiety. Trudno się w nim nie zakochać!
Wybierz naszyjnik, który stanie się Twoją ozdobą świątecznych i codziennych chwil.
Pamiętaj, wybierając naszą biżuterię inwestujesz w certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/NZDW-20 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 25 |
| Masa kamieni: | 0,15ct |
| Czystość: | VS |
| Barwa: | F |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 3,85 g |
| Długość zawieszki: | 23 mm |
| Szerokość zawieszki: | 15 mm |
| Długość naszyjnika: | 42 cm |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Żółte złoto |