Naszyjnik z długą zawieszką z diamentami z żółtego złota 0,35ct
Opis
Naszyjnik z długą zawieszką z diamentami z żółtego złota.
Ten naszyjnik z diamentami z żółtego złota będzie idealnym wyborem zarówno na wyjątkowe okazje, jak i do codziennych stylizacji.
Jego długa zawieszka z diamentami dodaje mu elegancji i pozwala nosić go zarówno na specjalne wyjścia, jak i do bardziej casualowych looków. Został wykonany z najwyższej jakości 14-karatowego żółtego złota.
Biżuteria emanuje luksusem i ekskluzywnością. Każdy jej diament został starannie osadzony, podkreślając jego wyjątkowość i niepowtarzalność.
Może być niezwykłym prezentem, który zachwyci każdą osobę ceniącą wyrafinowaną biżuterię. Daj sobie lub komuś bliskiemu chwilę luksusu i blasku!
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/NZDW-7 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 13 |
| Masa kamieni: | 0,35ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 3,10 g |
| Długość zawieszki: | 40 mm |
| Szerokość zawieszki: | 5 mm |
| Długość naszyjnika: | 48 cm |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Żółte złoto |