Kolczyki z rubinem i diamentami z białego złota 1,96ct Dynasty
Opis
Kolczyki z rubinem i diamentami z białego złota. Kolekcja Dynasty.
Kolczyki z rubinem i diamentami z białego złota to niezwykła biżuteria, która przykuwa uwagę swoim wyjątkowym urokiem i luksusowym wyglądem. To dodatek, który z pewnością doda blasku Twojemu wyglądowi.
Wykonane z najwyższej jakości białego złota kolczyki prezentują się niezwykle elegancko i subtelnie. Wiszący rubin w połączeniu z błyszczącymi diamentami nadaje im wyjątkowego charakteru. To biżuteria, która pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i wyjątkowych okazji.
Zapięcie na bigiel sprawia, że noszenie tych kolczyków jest wygodne i komfortowe. Ich delikatny, a jednocześnie wyrazisty design sprawia, że zawsze będziesz prezentować się olśniewająco.
Poczuj się wyjątkowo i dodaj niepowtarzalny urok tych kolczyków do swojej biżuteryjnej kolekcji. To biżuteria pełna klasy, która podkreśli Twoją osobowość i styl.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBRD-99 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament | rubin |
| Ilość kamieni: | 118 |
| Masa kamieni: | 0,62ct | 1,96ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy, gruszkowy |
| Masa wyrobu: | 5,15 g |
| Długość kolczyka: | 25 mm |
| Szerokość kolczyka: | 9 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu lira |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Rubin |
| Kruszec | Białe złoto |