Kolczyki z rubinem i diamentami z białego złota 3,11ct Dynasty
Opis
Kolczyki z rubinem i diamentami z białego złota. Kolekcja Dynasty.
Odkryj magię i luksus, jaką przyniosą Ci nasze eleganckie kolczyki z rubinem i diamentami, wykonane z białego złota, które przyciągają spojrzenia swoim wyrafinowanym designem.
ㅤ
Rubin, symbol miłości i pasji, dodaje tym kolczykom wyjątkowego charakteru. Diamenty idealnie współgrają z rubinem, nadając im niezwykłego blasku.
ㅤ
Białe złoto to gwarancja jakości i trwałości, dzięki czemu będziesz cieszyć się nim przez wiele lat.
ㅤ
Ciesz się luksusem i podaruj sobie niezwykłą biżuterię, która wyraża Twoją wyjątkowość, indywidualność i niepowtarzalność.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBRD-18 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament | rubin |
| Ilość kamieni: | 136 |
| Masa kamieni: | 0,74ct | 3,11ct |
| Czystość: | VS |
| Barwa: | F |
| Szlif: | brylantowy, owalny |
| Masa wyrobu: | 5,78 g |
| Długość kolczyka: | 25 mm |
| Szerokość kolczyka: | 10 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu lira |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Rubin |
| Kruszec | Białe złoto |