Kolczyki z szafirem i diamentami z białego złota 0,30ct
Opis
Kolczyki z szafirem i diamentami z białego złota.
Te kolczyki to kwintesencja piękna! Model ponadczasowy, przywołujący klasykę szyku i elegancji w najlepszym wydaniu.
Centralnie umieszczony szafir o pięknej barwie, otoczony równie lśniącymi diamentami to połączenie, które onieśmiela pięknem! To jubilerski majstersztyk o owalnym kształcie.
28 diamentów z szafirem i białym złotem to propozycja dla Kobiet, które cenią sobie luksusowe dodatki i biżuterię, która niesie ze sobą symbolikę.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBSD-13 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament | szafir |
| Ilość kamieni: | 28 |
| Masa kamieni: | 0,30ct | 0,64ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy, owalny |
| Masa wyrobu: | 1,59 g |
| Długość kolczyka: | 10 mm |
| Szerokość kolczyka: | 7 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Szafir |
| Kruszec | Białe złoto |