Kolczyki z szafirem i diamentami z białego złota 0,30ct
Opis
Kolczyki z szafirem i diamentami z białego złota.
Ten model to kolejna odsłona ponadczasowej elegancji w najlepszym wydaniu.
Kolczyki z białego złota w kształcie klasycznej łezki. W ich centralnym punkcie umieszczono szafir o przepięknej barwie, które otaczają diamenty.
Ten model kolczyków będzie idealnym wyborem dla Kobiet, które lubią się wyróżniać, ponieważ ich piękno i diamentowy blask przyciąga wzrok jak magnez.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBSD-14 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament | szafir |
| Ilość kamieni: | 30 |
| Masa kamieni: | 0,30ct | 0,70ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy, gruszkowy |
| Masa wyrobu: | 1,71 g |
| Długość kolczyka: | 9 mm |
| Szerokość kolczyka: | 6 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Szafir |
| Kruszec | Białe złoto |