Kolczyki z diamentami z białego złota 1,28ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Kolczyki z diamentami to luksusowy prezent podarowany na wyjątkową okazję. To wyraz głębokiej miłości, przywiązania a także więzi, jaka jest między dwojgiem ludzi, dlatego ten model zdecydowanie nada się na prezent dla ukochanej partnerki.
ㅤ
Diament to symbol wiecznej miłości i nieskończonego piękna, jest niezastąpiony, więc jego blask zachwyca nawet z daleka. W naszych kolczykach kamienie szlachetne idealnie wkomponowują się w ponadczasowe białe złoto, z którego wykonana jest biżuteria, tworząc harmonijną i elegancką kombinację.
ㅤ
Szukasz dodatków, których blask dopełni całą Twoją stylizację? Kolczyki i cała kolekcja są zdecydowanie dla Ciebie.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-114 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 76 |
| Masa kamieni: | 1,28ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | bagieta |
| Masa wyrobu: | 5,75 g |
| Długość kolczyka: | 27 mm |
| Szerokość kolczyka: | 10 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu lira |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |