Kolczyki z diamentami z białego złota 0,70ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Kolczyki z diamentami to luksusowy prezent podarowany na wyjątkową okazję. 94 diamenty, białe złoto, niebanalny kształt markizy to kompozycja idealna dla Kobiet, które nie pozostaną niezauważone i cenią sobie ponadczasową elegancję.
ㅤ
Diament to symbol wiecznej miłości i nieskończonego piękna, jest niezastąpiony, więc jego blask zachwyca nawet z daleka. Ten model kolczyków zdecydowanie jest jednym z ulubionych wyborów na wyjątkowe okazje, dla wyjątkowych Kobiet. Pięknie komponuje się z innymi dodatkami biżuterii z białego złota, podkreślając stylizację, bo wiadomo - diabeł tkwi w szczegółach.
ㅤ
Jeśli cenisz sobie oryginalny design - ta kolekcja jest dla Ciebie!
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-08 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 94 |
| Masa kamieni: | 0,70ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 4,80 g |
| Długość kolczyka: | 28 mm |
| Szerokość kolczyka: | 9 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu lira |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |