Naszyjnik z diamentami z białego złota 0,48ct
Opis
Naszyjnik z diamentami z białego złota.
Elegancki naszyjnik z diamentami z białego złota próby 585, to doskonały wybór na wyjątkowe okazje. Naszyjnik jest ozdobiony aż 43 diamentami o szlifie bagietowym i brylantowym, co nadaje mu niepowtarzalnego blasku.
ㅤ
Nasza biżuteria zawsze reprezentuje najwyższą jakość i prestiż. Białe złoto podkreśla elegancję i wyrafinowanie tego naszyjnika, który doskonale komponuje się z różnymi stylizacjami. To dodatek, który wyrazi Twój gust i klasę.
ㅤ
Zamów nasz elegancki naszyjnik z diamentami już teraz, aby dodać sobie więcej blasku przy wyjątkowych okazjach. Błysk diamentów z pewnością przyciągnie uwagę i sprawi, że poczujesz się wyjątkowo, podkreślając swój unikalny styl i osobowość.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/NBDW-77 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 43 |
| Masa kamieni: | 0,48ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy, bagieta |
| Masa wyrobu: | 2,99 g |
| Długość zawieszki: | 4 mm |
| Szerokość zawieszki: | 32 mm |
| Długość naszyjnika: | 45 cm |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |