Naszyjnik z diamentami z różowego i białego złota 0,58ct
Opis
Naszyjnik z diamentami z różowego i białego złota.
Ten wyjątkowy naszyjnik z diamentami doskonale oddaje piękno natury w świecie biżuterii. Skomponowany z 40 diamentów, ułożonych w białym i różowym złocie, jego kształt przypomina delikatne liście, emanując miłością do otaczającego nas świata.
ㅤ
To połączenie różowego i białego złota nadaje naszemu naszyjnikowi wyjątkowego charakteru. Oba odcienie złota tworzą subtelny kontrast, który doskonale podkreśla elegancję i unikalność biżuterii.
ㅤ
Naszyjnik idealnie nadaje się na wyjątkowe okazje, gdzie jego blask i urok przykują uwagę wszystkich obecnych.
ㅤ
To biżuteria, która wyraża Twoją osobowość i miłość do natury. Dla tych, którzy doceniają piękno otaczającego świata i chcą je nosić zawsze przy sobie.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/NBCDW-17 |
| Kruszec: | różowe | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 40 |
| Masa kamieni: | 0,58ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 3,92 g |
| Długość zawieszki: | 7 mm |
| Szerokość zawieszki: | 43 mm |
| Długość naszyjnika: | 43 cm |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Różowe złoto |