Kolczyki z diamentem z żółtego złota 0,07ct
Opis
Kolczyki z diamentem z żółtego złota.
Kolczyki z diamentem to niezwykły wyraz elegancji i klasy.
Centralny diament, który zdobi każdy z kolczyków, przyciąga uwagę swoim niezastąpionym blaskiem. Całość wykonana jest z żółtego złota o próbie 585, co gwarantuje trwałość i najwyższą jakość wykonania.
Dodatkowym atutem tych kolczyków jest młotkowane tłoczenie, które nadaje im modnego i oryginalnego charakteru. Biżuteria doskonale komponuje się z naszyjnikiem i pierścionkiem z tej samej kolekcji.
Pozwól swojemu stylowi zabłysnąć, wybierając wyjątkowe kolczyki od Diamondis!
Pamiętaj, wybierając naszą biżuterię, inwestujesz w certyfikowane kamienie szlachetne.
Produkt dostępny na zamówienie.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KZDJ-30 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 1 |
| Masa kamieni: | 0,07ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 4,17 g |
| Długość kolczyka: | 8 mm |
| Szerokość kolczyka: | 8 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Żółte złoto |