Naszyjnik z diamentami z żółtego złota 0,07ct
Opis
Naszyjnik z diamentami z żółtego złota.
Podkreśl swoją wyjątkowość naszym wyrazistym naszyjnikiem z żółtego złota. Ten model to wyjątkowy naszyjnik z zawieszką wypełnioną diamentami i złotem.
Luksusowy dodatek, który będzie idealny dla Kobiet pragnących podkreślić swoją wyjątkowość i elegancję. Ekskluzywny naszyjnik został wykonany z żółtego złota próby 585. Niezwykłym akcentem są zdobiące ją diamenty, które emanują pięknym blaskiem i urokiem.
To biżuteria, która doskonale pasuje zarówno do codziennych stylizacji, jak i wyjątkowych okazji. Pozwól sobie na odrobinę luksusu i bądź gotowa na zachwycenie się swoją biżuterią z Diamondis!
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/NZDW-35 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 10 |
| Masa kamieni: | 0,07ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 6,17 g |
| Długość zawieszki: | 25 mm |
| Szerokość zawieszki: | 25 mm |
| Długość naszyjnika: | 44 cm |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Żółte złoto |