Kolczyki z diamentami z różowego złota 0,40ct
Opis
Kolczyki z diamentami z różowego złota.
Kolczyki z różowego złota w kształcie klasycznej łezki, która idealnie przylega do płatka ucha.
Ponadczasowy wzór w nowoczesnym wydaniu – różowe złoto w połączeniu z 82 diamentami to idealna propozycja dla każdej Kobiety.Diamenty wspaniale odbijają światło i przyciągają wzrok, a towarzystwo różowego złota sprawia, że stają się jeszcze bardziej atrakcyjne.
Jeśli więc szukasz kolczyków, które podkreślą Twoją indywidualność – ten model na pewno spełni te oczekiwania!
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KRDW-03 |
| Kruszec: | różowe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 82 |
| Masa kamieni: | 0,40ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 3,22 g |
| Długość kolczyka: | 12 mm |
| Szerokość kolczyka: | 9 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Różowe złoto |