Kolczyki z diamentami z różowego i białego złota 0,25ct
Opis
Kolczyki z diamentami z różowego i białego złota.
Nasze kolczyki z diamentami z różowego i białego złota to delikatny, a jednocześnie efektowny dodatek, który został stworzony specjalnie dla Ciebie, abyś mogła wyrazić swoją młodzieńczą elegancję i wyjątkowość.
Doskonałe połączenie różowego i białego złota sprawia, że te kolczyki emanują subtelnością i dodają blasku Twojej stylizacji. Diamenty nadają im luksusowego wyrazu i błysku.
Klasyczny kształt kolczyków w połączeniu z młotkowanym wzorem doskonale komponuje się z Twoim codziennym stylem.
Kolczyki z diamentami to także doskonały pomysł na prezent dla siebie lub bliskiej osoby. Ich zmysłowy design oraz staranność wykonania sprawią, że docenisz ich wyjątkowość.
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, inwestujesz w certyfikowane kamienie szlachetne, co gwarantuje najwyższą jakość i trwałość.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBCDW-52 |
| Kruszec: | różowe | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 14 |
| Masa kamieni: | 0,25ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 2,49 g |
| Długość kolczyka: | 7 mm |
| Szerokość kolczyka: | 7 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Różowe złoto |