Kolczyki z diamentami z różowego i białego złota 0,60ct
Opis
Kolczyki z diamentami z różowego i białego złota.
Ten model kolczyków z diamentami są prawdziwym odzwierciedleniem piękna natury w świecie biżuterii. Skomponowane z 60 diamentów, subtelnie ułożonych w białym i różowym złocie, ich kształt przypomina delikatne liście, emanując miłością do otaczającego nas świata.
Połączenie różowego i białego złota nadaje naszym kolczykom wyjątkowego charakteru. Te dwa odcienie złota tworzą subtelny kontrast, który doskonale podkreśla elegancję i unikalność tej biżuterii.
Kolczyki te są idealnym wyborem na wyjątkowe okazje, gdzie ich blask i urok przyciągną uwagę wszystkich obecnych. To biżuteria, która wyraża Twoją osobowość i miłość do natury, pozwalając Ci nosić piękno otaczającego świata zawsze przy sobie.
To kolczyki dla tych, którzy doceniają to, co naturalne i chcą to podkreślać swoim stylem.
ㅤ
Pamiętaj, że wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBCDW-17 |
| Kruszec: | różowe | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 60 |
| Masa kamieni: | 0,60ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 3,57 g |
| Długość kolczyka: | 6 mm |
| Szerokość kolczyka: | 23 mm |
| Rodzaj zapięcia: | sztyft (wkrętka) |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Różowe złoto |