Kolczyki wiszące z diamentami z białego złota 1,18ct
Opis
Kolczyki z diamentami z białego złota.
Piękne, diamentowe kolczyki z białego złota, które zachwycają wzorem, precyzją wykonania i diamentowym blaskiem.
Zaprojektowane dla Kobiet eleganckich, które lubią błyszczeć w otoczeniu, ponieważ piękno tego modelu zdecydowanie wyróżni każdą Kobietę!
Kolczyki wiszące, o unikatowym wzorze, które błyszczą blaskiem 41 diamentów!
Wybierając naszą biżuterię, kupujesz certyfikowane kamienie szlachetne. Każdy dodatek jest gwarancją doskonałej jakości, stylu i piękna.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/KBDW-90 |
| Kruszec: | białe złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 88 |
| Masa kamieni: | 1,18ct |
| Czystość: | SI |
| Barwa: | G Top Wesselton |
| Szlif: | brylantowy |
| Masa wyrobu: | 4,45 g |
| Długość kolczyka: | 28 mm |
| Szerokość kolczyka: | 11 mm |
| Rodzaj zapięcia: | bigiel angielski typu lira |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Białe złoto |