Bransoletka tenisowa z diamentami z żółtego złota 3,65ct
Opis
Bransoletka tenisowa z diamentami z żółtego złota.
Wyraź swoją siłę i pewność siebie z naszą bransoletką tenisową z żółtego złota.
Każdy z 62 lśniących diamentów w tej bransoletce będzie symbolem Twojego sukcesu i wyjątkowego gustu. Bransoletka ze złota próby 585 (14-karatowego) stanowi idealne połączenie luksusu i klasy.
Praktyczne zapięcie typu open box sprawia, że bransoletka jest komfortowa i łatwa w użyciu na co dzień. Biżuteria jest lekka i wygodna, pasuje do każdego stroju, od biurowego eleganckiego garnituru po wieczorową suknię.
Dostosujemy rozmiar bransoletki do indywidualnie Twoich potrzeb, zapewniając idealne dopasowanie do Twojej dłoni - wystarczy, że napiszesz do nad przez formularz kontaktowy (kliknij tutaj) lub skontaktujesz się z nami mailowo sklep@diamondis.pl
Ten niezwykły dodatek to idealny prezent dla kobiety, która ceni sobie unikalność i najwyższą jakość oraz pragnie dodać odrobiny blasku do swojego życia.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/BZDW2-09 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | diament |
| Ilość kamieni: | 62 |
| Masa kamieni: | 3,65ct |
| Czystość: | VS |
| Barwa: | F |
| Masa wyrobu: | 8,32 g |
| Długość bransoletki: | 18,7 cm |
| Szerokość bransoletki: | 3 mm |
| Rodzaj zapięcia: | open box |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Diament |
| Kruszec | Żółte złoto |