Bransoletka tenisowa z rubinami z żółtego złota 3,15ct
Opis
Bransoletka tenisowa z rubinem z żółtego złota.
Przenieś się do świata luksusu z bransoletką tenisową ozdobioną 78 rubinami o łącznej masie 3,15ct. Każdy rubin o głębokiej, krwistej czerwieni został osadzony w oprawie żółtego złota próby 585.
Zainspirowana włoskim dolce vita, bransoletka przywołuje na myśl ciepłe popołudnia z kieliszkiem wyśmienitego wina, a jej rubiny lśnią niczym jego krople w promieniach słońca.
Stworzona z myślą o kobiecie pełnej pasji, pewnej swojej wartości i świadomej swojej wyjątkowości. Rubin, znany jako kamień odwagi i miłości, doskonale oddaje jej wewnętrzną siłę i niegasnący płomień namiętności.
Konstrukcja bransoletki bezpiecznie osadza rubiny w łapakach i eksponuje ich piękno, a zapięcie typu open box dodaje nowoczesnego charakteru.
Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru bransoletki. Napisz do nas przez formularz kontaktowy (kliknij tutaj) lub mailowo sklep@diamondis.pl, a my stworzymy personalizowaną biżuterię dopasowaną idealnie do Ciebie.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/BZR2-06 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | rubin |
| Ilość kamieni: | 78 |
| Masa kamieni: | 3,15ct |
| Masa wyrobu: | 7,70 g |
| Długość bransoletki: | 19 cm |
| Szerokość bransoletki: | 2 mm |
| Rodzaj zapięcia: | open box |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Rubin |
| Kruszec | Żółte złoto |