Bransoletka tenisowa z rubinami z żółtego złota 4,89ct
Opis
Bransoletka tenisowa z rubinem z żółtego złota.
Wyjątkowa bransoletka tenisowa zdobiona 63 rubinami o łącznej masie 4,89ct. Bazą bransoletki jest żółte złoto próby 585, które idealnie współgra z intensywną, czerwoną barwą rubinu.
Dokładność i wysoka jakość wykonania bransoletki powoduje, że kamienie zostały solidnie zakute w łapakach, dlatego są chronione przed wypadnięciem.
Biżuteria sprawdzi się dla kobiet ceniących subtelny luksus i wyjątkowy styl. Będzie idealnym prezentem dla mamy lub partnerki, która uwielbia wyróżniać się oryginalnymi detalami.
Bransoletka posiada złote zapięcie typu open box, które swoim eleganckim designem dodaje uroku, ale najważniejsze, zapewnia wygodę i bezpieczeństwo w codziennym użytkowaniu.
Istnieje możliwość indywidualnego dopasowania rozmiaru bransoletki. Napisz do nas przez formularz kontaktowy (kliknij tutaj) lub mailowo sklep@diamondis.pl, a my stworzymy personalizowaną biżuterię dopasowaną idealnie do Ciebie.
| PARAMETRY MODELU | |
| Kod produktu: | D4U/BZR1-06 |
| Kruszec: | żółte złoto |
| Próba złota: | 585 (14k) |
| Kamień: | rubin |
| Ilość kamieni: | 63 |
| Masa kamieni: | 4,89ct |
| Masa wyrobu: | 8,50 g |
| Długość bransoletki: | 19,5 cm |
| Szerokość bransoletki: | 3 mm |
| Rodzaj zapięcia: | open box |
Dane techniczne
| Kamień szlachetny | Rubin |
| Kruszec | Żółte złoto |